Кәсіби бағдар беру жұмыстары жалғасуда

28.10.2021
2021 жылдың 26 қазан күні Ж.Мусин атындағы Көкшетау жоғары қазақ педагогикалық колледжінде кәсіби бағдар берудің жылдық жоспарына сәйкес Сандықтау, Жарқайын, Қорғалжын аудандық мектеп оқушыларымен ZOOM платформасы арқылы байналыс орналатылып, насихат жұмыстары жүргізілді. Аталған конференцияға 9-11 сынып оқушылары қатысып, өздерін толғандырып жүрген сұрақтарына жауап алды. Кездесу барысында педагогикалық мамандықтың маңыздылығы мен студентке бағытталған оқу процессінің жүйесі толық түсіндірілді.