«WORLDSKILLS KAZAKHSTAN – 2021» РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ЧЕМПИОНАТЫНЫҢ КЕЗЕКТІ МОДУЛІ

2021 жылдың 4 қараша күні Ж.Мусин атындағы Көкшетау жоғары қазақ педагогикалық колледжінде «Бастауыш сыныптарда оқыту» құзіреттілігі бойынша «WorldSkills Kazakhstan – 2021» республикалық чемпионаты жалғасуда. Қарқын алған білім аламанында қатысушылар өздерінің білімдерін жан-жақты дәлелдеп жатыр. Кезекті сайыс «Қысқа мерзімді сабақ жоспарын әзірлеу» А1 Модулі және «Интерактивті жабдықтарды пайдалана отырып, оқу пәндерінің бірі бойынша төменгі сыныптарда сабақ фрагментін өткізу (жаңа білімді ашу кезеңі)» А2 Модулі бойынша бақ сынауда. Бұл кезеңнің ерекшелігі – қатысушылар дайындаған қысқа мерзімді сабақ жоспарларына сәйкес еріктілерге сабақ береді. Әр қатысушыға 8 еріктіден бекітілген. Білім аламанында бақ сынап жатқандар арнайы жүйе бойынша бағаланады.

Жаңартылған күні: 05.11.2021 15:54
Құрылған күні: 05.11.2021 15:54