Қазақстан Республикасының сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) 1424 Call-орталығының қызметі туралы ақпарат

CALL ОРТАЛЫҒЫ қоңырау шалу тегін

Қазақстан Республикасы сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл Агенттігінде (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Сall-орталық жұмыс істейді, оның негізгі міндеті сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша азаматтарды тегін консультациялық қолдау және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар туралы телефон хабарламаларын қабылдау болып табылады.

Азаматтарға кеңес беру:

• Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл;
  • Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметке кіру;
  • Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет өндірісіндегі өтініштер мен хабарламаларды қарау барысы туралы;
  • Сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық фактісі туралы хабарлаған немесе сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимылға өзге де жолмен жәрдемдесетін адамдарды көтермелеу;
  • Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің құзыретіне кіретін өзге де мәселелер.

Хабарламаларды қабылдау:

• сыбайлас жемқорлық фактілері туралы, соның ішінде жасалған немесе дайындалып жатқан сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар туралы.
  • Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет қызметкерлерінің заңсыз әрекеттері (әрекетсіздігі) туралы;
  • кәсіпкерлік қызметке кедергі жасау мәселелеріне қатысты;
  • Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметпен іздеудегі адамдар туралы мәліметтер;
  • Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет қызметіне қатысты (пікірлер, ұсыныстар)

Қазақстан Республикасының сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің

(Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Call-орталығының жұмыс кестесі

Сыбайлас жемқорлықтың алдын алу мәселелері бойынша азаматтарды ақпараттандыру және кеңес беру:

Дүйсенбі – Жұма 09: 00-20:00

Сенбі 09:00-13:00

Жексенбі – демалыс

(Азаматтардың назарына! Туындаған барлық мәселелер бойынша Call-орталығының жұмыс уақытынан тыс уақытта сіз қызықтыратын сұрақты, аты-жөніңіз бен телефон нөміріңізді көрсете отырып, дауыстық хабарлама қалдыра аласыз. Біз сізге міндетті түрде қоңырау шаламыз)

Сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар және дайындалып жатқан қылмыстар туралы хабарламаларды қабылдау:

Тәулік бойы

Жаңартылған күні: 26.03.2020 13:18