ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!!!

04.05.2024

«Отан қорғаушы» күніне орай Ақмола облысының техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының білім алушылары арасында сап және әндер облыстық байқауын өтті. Негізгі мақсат – жоғары патриоттық сананы, өз Отанына деген адалдық сезімін қалыптастыру, Отан мүдделерін қорғау бойынша азаматтық борыш пен конституциялық міндеттерді орындау үшін жауапкершілік сезімін тәрбиелеу және оқу взводы мен батальон құрамындағы саптық машықты және саптық үйлесімділікті жетілдіру. 19 команда қатысқан байқау салтанатты маршпен өтіп, саптық әндер орындалды. Облыстық байқауда ұлдар арасында Ж.Мусин атындағы Көкшетау жоғары қазақ педагогикалық колледжінің «АЙБЫН» әскери-патриоттық клубының мүшелері жүлделі І орынды иеленсе, қыздар арасында «ТОМИРИС» рухани-патриоттық қыздар клубы жүлделі ІІ орынды еншіледі. Құттықтаймыз!!! Бағындырар белестеріңіз көп болсын!