БІРТҰТАС ТӘРБИЕ БАҒДАРЛАМАСЫ

26.04.2024
2024 жылдың 25 сәуір күні қалалық «Көкше аруы – 2024» байқауы өтті. Сайысқа Ж.Мусин атындағы Көкшетау жоғары қазақ педагогикалық колледжінен Шуматова Алуа Мұратқызы жетекшілік ететін «Кербез» мәдени-интеллектуалды қыздар мектебінің тәрбиеленушісі «Ағылшын» бөлімінің II курс студенті Жарас Аружан қатысты. Алғашқы кезеңде арулар өздерін таныстырса, II бөлімде өз өнерлерін көрсетті, кейін салт-дәстүр, мақал-мәтел жалғасын тауып жарысты. ІV кезеңде үй тапсырмасы ретінде тамақ әзірлеу өнерлерін ортаға салды. Арулардың өнерін қазылар алқасы бағалады. Байқау қортындысына сәйкес колледж студенті Жарас Аружан Бас жүлдені иеленді. Жетекшісі: Шуматова А.М., Инкирбаева К.Р.
Құттықтаймыз!!! Алар асуларыңыз биік болсын!