«QAZAQ TILI LEGASY» ТАҚЫРЫБЫНДАҒЫ ОБЛЫСТЫҚ СЕМИНАРЫ

17.10.2024
2024 жылғы 16 қазан күні Ақмола облысының ішкі саясат басқармасы Ақмола облысында Қазақстан Республикасында тіл саясатын дамытудың 2023-2029 жылдарға арналған тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-қимыл жоспарының 9-тармағына сәйкес (мемлекеттік тілдің беделін арттыруға, қолданылу салаларын кеңейтуге қатысты іс-шараларды ұйымдастыру) «QAZAQ TILI LEGASY» тақырыбында Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау университетінде облыстық семинар өткізді. Аталмыш семинарда Ж.Мусин атындағы Көкшетау жоғары қазақ педагогикалық колледжі «Филология» бөлімінің меңгерушісі Рахым Арайлым Қайыргелдіқызы «Қазақ тілі сабақтарында цифрлық технологияларды қолданудың тиімділігі» тақырыбында сөз сөйлеп, оң тәжірибесімен бөлісті. Нәтижесінде Ақмола облысының ішкі саясат басқармасының атынан арнайы Алғыс хат табыс етілді. Құттықтаймыз! Алар асуыңыз биік болсын!