«Біз – оқуға құштар буынбыз» атты волонтерлық қозғалысы

20.09.2022
Ағымдағы жылдың 16 қыркүйегінде Ж.Мусин атындағы Көкшетау жоғары қазақ педагогикалық колледжіндегі Абай атындағы электронды-ресурстық кітапханасында «Оқуға құштар колледж» жобасы аясында «Біз – оқуға құштар буынбыз» атты волонтерлық қозғалысы ұйымдастырылды. Кітап – адамзаттың бақыт пен болашақтың құдіретіне апарар жолдағы жасаған барлық кереметтерінің ішіндегі анағұрлым күрделі де ұлы кереметі. Іс-шараның негізгі мақсаты – жаңа буынды кітап оқуға шақыра отырып, оқу ордасының ардагер ұстаздарымен кездестіру.
Волонтерлық қозғалыс барысында білім алушылар ардагер ұстаздарға өлең-жырларын арнап, естелік ретінде кітап сыйлады. Дана жандар студенттерге ризашылығын жеткізіп, ақ баталарын берді.