«Мектепке дейінгі ұйымдарда М. Монтессори технологиясын қолданудың ерекшеліктері» тақырыбында республикалық онлайн семинар-практикум

02.03.2019

Ақмола облысы білім басқармасы жанындағы «Ж.Мусин атындағы Көкшетау жоғары қазақ педагогикалық колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорында 2018 жылдың 22 мамырда М. Монтессори технологиясын мектепке дейінгі ұйымдарда қолданудың ерекшеліктерін түсіндіру, тәжірибе жүзінде көрсету, пікір алмасу мақсатында «Мектепке дейінгі ұйымдарда М. Монтессори технологиясын қолданудың ерекшеліктері» тақырыбында республикалық онлайн жүйесінде семинар-практикум өткізілді. Семинар-практикумге онлайн жүйесінде Республиканың 17 колледжі байланыс жасап, сұрақтар қойып, ойларымен бөлісті. Семинар-практикумде №37 «Өркен» балабақшасының тәрбиешісі, Монтессори-педагог З.Х.Гарифуллина «Занятия по технологии Монтессори в группе с нарушением зрения», №1 «Жұлдыз» балабақшасының психологі, Монтессори-педагог А. М. Әбілова «Применение метода Монтессори в работе с детьми с задержками речевого развития», №1 «Арман» балабақшасының тәрбиешісі, Монтессори-педагог Б.Х. Ғалымова «Тіл дамыту аймағы: Мектепке даярлық тобында Монтессори технологиясы бойынша сауат ашу сабағын ұйымдастырып өткізу ерекшеліктері» тақырыптарында баяндамалар оқып, тәжірибелерімен бөлісті.