«ДОСБОЛLIKE: ДОСТЫҚ ҚОЛЫН ҰСЫН» АКЦИЯСЫ АЯСЫНДАҒЫ КУРАТОРЛЫҚ САҒАТЫ

30.01.2024
2024 жылдың 26 қаңтар күні Ж.Мусин атындағы Көкшетау жоғары қазақ педагогикалық колледжінде «Бастауыш білім беру» мамандығы бойынша БМ-21 тобының жетекшісі Сапабекова Диана Оралқызының ұйымдастыруымен «Досболlike: достық қолын ұсын» акциясы аясындағы кураторлық сағат өтті. Басты мақсаты – білім беру ортасында жасампаз ұжымдық шығармашылық негізінде позитивті қатынастарды қалыптастыру үшін жағдай жасау. Кураторлық сағат барысында студенттер топтық тапсырмалар орындап, шығармашылық әрекеттерін көрсетті. Атап айтқанда, постер жасап, нағыз достың негізгі белгілерін суреттеді, достық тақырыбына байланысты «төрт сурет, бір мақал» тапсырмасын орындады, мәселелік жағдаяттарды талқылады. Кураторлық сағаттың қорытынды кезеңінде ұжымдыққа бағытталған тренинг және сергіту сәті өткізілді.