ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!!!

09.10.2024

ҚР Оқу-ағарту министрлігінің 2011 жылғы 7 желтоқсандағы №514 бұйрығына сүйене отырып, «Akberen Education» - Ақберен республикалық танымдық-шығармашылық журналы ұйымдастырған 2024-2025 оқу жылының қыркүйек айындағы Республикалық «Ілияс оқулары» конкурсына Ж.Мусин атындағы Көкшетау жоғары қазақ педагогикалық колледжінің студенттері қатысып, жүлделі орындарға ие болды. Атап айтсақ, Абдрахманов Арсланбек, Сұлтанова Алина, Дәулетбек Жұлдыз және Уайс Нұргүл Бас жүлдені, Турегельдина Томирис, Балғабаева Нұршат, Омарқызы Құралай, Әділ Алма, Әлімқұлова Әсия, Доскенова Арайлым, Досымбекова Аруна, Сайлау Гүлнұр, Сарсенова Аяжан, Мұратбек Наргиз, Көшербек Бексұлу, Серікова Айым, Сақтаған Гүлден, Өмірхан Қарлығаш, Зикен Рабия, Бауыржанқызы Еңлік, Егорова Карина, Нұрашова Әйгерім және Төлеутай Анель І орынды, сондай-ақ Дағыстан Көктемгүл, Сулейманова Аянат және Алпысбай Аида жүлделі ІІ орынды иеленді. Жетекшілері: Сапабекова Диана Оралқызы, Қайыржан Тілек Сағындыққызы, Хамзина Диана Жанатқызы және Бегежан Ұлархан Нұрлыбекұлы. Жетекшілерге Алғыс хат пен Құрмет грамоталары табыс етілді. Құттықтаймыз!!! Алар асуларыңыз биік болсын!