2018-2019 оқу жылына арналған ғылыми-әдістемелік және кәсібилендіру кеңесінің жоспары

Жұмыс мазмұны

Орындалу мерзімі

Жауаптылар

Бірінші отырыс

1. Түлектердің мансаптық өсуі мен жұмысқа орналасу мониторингісі нәтижесінің сараптамасы.
  2. Кәсіби білім сапасын көтерудің педагогикалық, әдістемелік бағыттары.
  3. Оқу құралдарын жазуға қойылатын талаптармен таныстыру.
  4. Курстық және дипломдық жұмыс тақырыптарын талқылау, бекіту.

Қазан

Қ.Мұқышева

Бөлім меңгерушілері

Кафедра жетекшілері

Екінші отырыс

1. Жас мамандардың шығармашылық қабілеті мен кәсіби деңгейін көтеруге бағытталған жұмыстар (үлгі сабақтар, психологиялық тренингтер, әдістемелік семинарлар өткізу т.б.).
  2. Абай атындағы электронды-ресурстық SMART-кітапхана жүйесінің жаңа бағыттары.

Қараша

Ә.Әбдіуәлиева

ІТ-менеджер

Үшінші отырыс

1. Оқу дәрісханаларын заманауи тұрғыдан жаңарту жұмыстарын жоспарлау.
  2. Оқу дәрісханаларындағы техникалық құралдар мен электронды дидактиканың сапасын жақсарту жолдары: келесі оқу жылына қажетті жабдықтарды анықтау.
  3. Жаңадан жазылған көмекші құралдардың мазмұнын талқылау, ұсыныстар мен пікірлер беру.

Желтоқсан

Дәрісхана меңгерушілері

Кафедра жетекшілері

Төртінші отырыс

1. Колледжде берілетін қосымша біліктіліктердің оқу-әдістемелік кешендерін тексеру нәтижелерінің қорытындысы, келесі оқу жылына перспективалық жобалауды іске асыру.
  2. Элективті курс жетекшілерінің жұмыс нәтижелері туралы есебі, перспективалық жобаларды анықтау.
  3. Студенттердің білімін мониторингілеу орталығы жұмысының нәтижелерін талқылау, қорытынды шығару.

Наурыз

Т.Сабитова

Элективті курс жетекшілері

Мониторингілеу орталығының жетекшісі

Бесінші отырыс

1.  Оқу жылындағы оқу жұмыс бағдарламаларының орындалуына талдау жасау, алдағы оқу жылында ескерілетін мәселелерді анықтау, перспективасын анықтау
  2. 2019-2020 оқу жылына педагогикалық ұжым алдына қойылған міндеттемелермен таныстыру.

Мамыр

Т.Сабитова