"ДЕНЕ ТӘРБИЕСІ ЖӘНЕ СПОРТ" МАМАНДЫҒЫ БОЙЫНША ДЕМОНСТРАЦИЯЛЫҚ ЕМТИХАН

2024 жылдың 29 мамыр күні 0103000 «Дене тәрбиесі және спорт» , 010302 3 «Дене тәрбиесі пәнінің мұғалімі» біліктілігі бойынша білім алатын ДМ-41 тобында қорытынды аттестаттау емтихандары басталды. Қорытынды аттестаттау емтихандарының комиссия мүшелері «Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының № 21 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жоғары санатты дене тәрбиесі пәнінің мұғалімі Маулитов Кенжетай Жамбылұлы мен Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау унииверситетінің «Педагогикалық институт факультеті», "Шығармашылық және спорт" кафедрасының аға оқытушысы, педагогика және психология магистрі Ахметов Қайрат Тілекұлы қатысты. Бітіруші ДМ-41 тобының студенттеріне алдағы дипломдық жобаны қорғау және демонстрациялық емтиханды сәтті тапсыруларына тілектеспіз!
Жаңартылған күні: 31.05.2024 19:09
Құрылған күні: 31.05.2024 19:09