«МЕКТЕПКЕ ДЕЙІНГІ ТӘРБИЕ ЖӘНЕ ОҚЫТУ» МАМАНДЫҒЫ БОЙЫНША ОҚУ-ЖҰМЫС ЖОСПАРЛАРЫ МЕН ОҚУ БАҒДАРЛАМАЛАРЫН ӘЗІРЛЕУ МӘСЕЛЕЛЕРІ» АТТЫ РЕСПУБЛИКАЛЫҚ БЕЙНЕКОНФЕРЕНЦИЯСЫ

13.09.2023

2023 жылдың 7 маусым күні Ж.Мусин атындағы Көкшетау жоғары қазақ педагогикалық колледжінде «Білім» бейіні бойынша республикалық оқу-әдістемелік бірлестігі «Zoom» платформасында онлайн форматта «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» мамандығы бойынша оқу-жұмыс жоспарлары мен оқу бағдарламаларын әзірлеу мәселелері» атты республикалық бейнеконференциясы өткізді. Аталған бейнеконференцияға республика бойынша 50-ге шақты колледжден мамандар қатысты.
Негізгі мақсат – 2023-2024 оқу жылына арналған «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» мамандығы бойынша оқу-жұмыс жоспарлары мен оқу бағдарламалары бойынша түсіндірме жұмыстарын өткізіп, колледждерге консультативтік кеңес беру, өзара қарым-қатынаста болып, конструктивті бірлікте жұмыс атқару.